fbpx

  review rating 5  Krótko i na temat : - bardzo kompetentna i miła obsługa w salonie w szerokim zakresie, - zespoły wykonawców które zakładały mi w domu żaluzje i moskitiery mogę ocenić bardzo wysoko, działają profesjonalnie, sprawnie i są dokładne. Zostawiają po sobie porządek po wykonaniu usługi, - materiały są bardzo dobrej jakości, Firmie Akant za jej produkty i profesjonalny zespół przyznaję z pełnym przekonaniem max. ilość punktów tj. 5 gwiazdek.

  thumb Krzysztof Grzebieluch
  6/10/2019

  review rating 5  Rolety wysokiej jakości w super cenie. Doradztwo w zakresie doboru na wysokim poziomie! Dziękuje Panom montażystom za fachową robotę. Jesteśmy zadowoleni 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  thumb karol chrulski
  5/22/2019

  review rating 5  Bardzo dziękuję za miłą obsługę i dokładną informację.Polecam

  thumb ania pol
  5/08/2019

  review rating 5  Panie Krzysztofie nastąpiła pomyłka .Moja mama dzwoniła do kilku firm i wasza była na pierwszym miejscu jej listy , roletki założyła jej firma z Pabianic /sprawdziłam na paragonie/ Nie potrafię usunąć tej błędnej opinii ale mogę ją zmienić .za czujność i dbanie o honor firmy należy się Panu 5.

  thumb ania pol
  5/06/2019

  review rating 5  Bardzo solidna firma. Rolety, które otrzymałem są wykonane z bardzo dobrego materiału, bardzo łatwe w montazu i co ważne zgodnie z ustalonym terminem.

  thumb Paweł Nowak
  4/24/2019

  review rating 5  Gorąco Polecam! Miła obsługa, szybka realizacja, bardzo szybki montaż!

  thumb Jakub Karpowicz
  4/18/2019